HAKKIMIZDA

Awesome Image

BİZ KİMİZ?

Merhaba İş Güvenliği Sağlık Eğitim.Danış.Hiz. Tic. Ltd. Şti Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilen iş güvenliği uzmanları, iş yeri hekimleri ve sağlık personelleriyle, iş yerlerinin “6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu”nun gerekliliklerine göre risk değerlendirmesini, tehlikelerin tanımlamasını ve tehlikelerin ortadan kaldırılması ve risklerin kontrol altına alınmasını sağlamak için çalışmalar ve eğitimler yapmak amacıyla kurulmuştur.Ayrıca kalite, çevre ve iş güvenliği konularında danışmanlık, eğitim hizmetleri ve yönetim sistemleri belgelendirme hizmetleri sunmaktayız.Merhaba Osgb Kadrosunda çok sayıda deneyimli İşyeri Hekimi ve İş Güvenliği Uzmanı bulunduran bir firmadır.

Amacımız, İş kanunu ve İş Güvenliği kanunu çerçevesinde iş kazalarının önlenmesi, meslek hastalıklarının tespiti ve önlenmesi konularında kuruluşlara sağlık ve güvenlik hizmeti sağlamaktır. Temel hedefimiz ; insan merkezli, sağlık ve güvenlik alanında müşteri memnuniyetini esas alarak kaliteli ve güvenli hizmet sunmak ve bu hizmetin sürekliliğini sağlamaktır.

Müşterilerimizin “iş sağlığı ve güvenli” konusundaki ihtiyaçlarına güçlü bir çözüm ortağı olmak ve Türkiye’nin geleceği için; Sağlıklı ve güvenli iş yerlerinin oluşması, iş kazaları ve meslek hastalıklarının önlenebilmesi için, toplumda bu yönde bir iş bilincinin ve kültürünün yaygınlaştırılmasına katkıda bulunmak.

VİSYONUMUZ

İş sağlığı ve güvenliği konusunda dünyada önde gelen firmalar arasında olmak.Resmi Gazete’de yayımlanan 29 Aralık 2012 tarih ve 28512 sayılı İş Sağlığı ve Hizmetleri Yönetmeliği’ne göre, İş Sağlığı ve Güvenliği konularında danışmanlık hizmeti vermek için kurulan firmamız, iş yeri hekimi, iş güvenliği uzmanı ve sağlık personeli ile imalat, inşaat, gıda, hizmet, madencilik gibi birçok sektörde sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.Kısa zamanda birçok müşteriye ulaşan firmamız “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” ilkesinden sapmadan her geçen gün müşteri portföyünü genişletmektedir.

MERHABA OSGB HAKKINDA

2012 yılında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilen iş güvenliği uzmanları, iş yeri hekimleri ve sağlık personelleriyle, iş yerlerinin “6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu”nun gerekliliklerine göre risk değerlendirmesini, tehlikelerin tanımlamasını ve tehlikelerin ortadan kaldırılması ve risklerin kontrol altına alınmasını sağlamak için çalışmalar ve eğitimler yapmak amacıyla kurulmuştur.